piątek, 28 grudnia 2012

Rozdanie kuponów do By Dziubeka!!!

 


Kochani, mam dla Was miłą niespodziankę. Od firmy biżuteryjnej By Dziubeka dostałam dla Was kupony rabatowe. W dowolnie wybranym stoisku firmowym Biżuterii "By Dziubeka" lub w sklepie internetowym www.bydziubeka.pl zrobicie zakupy z 30 procentowym rabatem. Kupon ważny jest do 31.12.2013 roku, także na zakupy macie cały przyszły rok :). Mam dla Was 20 kuponów. Otrzymają je osoby, które polubią funpage Fashion Roulette, udostępnią zdjęcie z kuponem rabatowym na swojej tablicy i jako pierwsze pod tym postem podadzą swój adres mailowy.

Biżuteria "By Dziubeka" jest idealna zarówno na większe wyjścia, jak i na co dzień. Jeśli jeszcze nie znacie tej marki, załączam zdjęcia biżuterii. Mnie najbardziej zauroczyła kolekcja Maya's Secret. Oto ona:
 
Inne kolekcje znajdziecie na stronie www.bydziubeka.pl. Ale od razu ostrzegam - ogromny wybór powoduje, że ciężko będzie Wam się zdecydować tylko na jedną rzecz. To kto chce mieć tę piękną biżuterię 30 procent taniej? Czekam na adresy mailowe pierwszych 20 osób :)

 
 

8 komentarzy:

 1. camea@poczta.fm

  OdpowiedzUsuń
 2. jmo.contact@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. m.nikiel@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. czy to nie jest jeszcze przeterminowany konkurs? :)
  dzimma@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. kamila_rasinska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. natalia.suwaj@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania!!!!