czwartek, 8 sierpnia 2013

Bloggers TV News - II odcinek!!!Zapraszamy na drugi odcinek Bloggers TV News. Z góry przepraszamy wszystkich, którzy myśleli, że zaistnieją już w tym odcinku. Ale w świecie blogosfery sporo się teraz dzieje. Zatem osoby, które wspominały o naszym programie na swoich fanpage’ach, będą musiały jeszcze troszkę poczekać na swoje pięć minut. A tym razem zaglądamy na blog Pikeja, wybieramy blogerki odcinka, patrzymy co dzieje się na afterparty.pl, a dzięki Pudelkowi odwiedzamy mieszkanie Macademian Girl.

Teraz kilka słów na temat tego, co zaobserwowałam po ukazaniu się pierwszego odcinka Bloggers TV News. Po co stworzyłyśmy ten program? Internauci i niektórzy blogerzy mają przygotowaną odpowiedź. Mamy parcie na szkło i bardzo chciałybyśmy zaistnieć w telewizji. W sumie mogłoby tak być, gdyby nie fakt, że w telewizji pracuję już od wielu lat. Od lat prowadzę w telewizji programy modowe i rozrywkowe (coś co teraz, tylko że w internecie, robi między innymi Gosia Boy). Także parcie na szkło odpada. W takim razie dlaczego? Jakim prawem dwie dziewczyny postanowiły stworzyć coś nowego? Coś czego jeszcze nie było? Poprawnie byłoby przecież, żeby siedziały cichutko i nadal prowadziły swoje blogi i wideoblogi. I wciąż sypałyby się w komentarzach znaczki: <3 i (y).


PS: Chciałam jeszcze uspokoić Panią Dorotę Wróblewską, która o Bloggers TV napisała: "dzięki takim programom, trend na blogerki szybko się skończy". Niektórzy może nie wiedzą, ale przez ponad rok pracowałam przy Warsaw Fashion Street. Kolejne edycje są i mają się dobrze - zatem o blogosferę  Pani Dorota i wszyscy inni mogą być spokojni. 

PS 2: Bardzo dziękuję Pani Radzkiej za chęć pomocy. Człowiek uczy się całe życie. Może w interecie lepiej zabrzmi ‘branzoletka’ niż ‘bransoletka’, może trafniej przy słowie fabryka, akcent położyć na drugą, a nie na trzecią sylabę od końca. Tyle już się od Pani Radzkiej "nauczyłam". Czekam na dalsze wskazówki.

7 komentarzy:

 1. a ja oglądam i życzę powodzenia! więcej wejść będziecie miały przez tą krytykę :)
  pozdrawiam slubnyszyk.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Olać, super, że robicie coś nowego! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma co się przejmować takimi opiniami i robić to co się kocha! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Amazing blog, very inspired.
  www.kashmirinspirations.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Róbcie co kochacie..krytycy zawsze się znajda!Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga.
  mam nadzieję że każdy znajdzie coś dla siebie.
  http://komputeroweporady.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania!!!!