środa, 31 października 2012

Fotoinstrukcja doczepiania włosów!Od jakiegoś czasu intensywnie po głowie chodziła mi myśl, żeby przedłużyć włosy. Obawiałam się jednak, że ringi lub tulejki mogą mi osłabić włosy. W związku z tym zaczęłam szukać innej metody. Mówi się, szukaj, a znajdziesz i  tym samym ja również znalazłam, Włosy możemy przedłużać nie koniecznie trwale, ale na tak zwane clipy. Znalazłam salon HairXtend, gdzie w takie klipy można się zaopatrzyć.

Weszłam do salonu, gdzie zobaczyłam kilkadziesiąt odcieni pięknych, lśniących, długich włosów. Możecie się zatem domyślić, że miałam problem z doborem koloru. Na szczęście profesjonalna obsługa dobrała mi odpowiedni odcień. Już mogłam iść do domu, ale zaraz, zaraz….. jak te włosy doczepić?  Na całe szczęście salon oferował pomoc fryzjerską. Postanowiłam zrobić krótką fotorelację, jak krok po kroku przedłużamy włosy. Nie będę przecież za każdym razem, jak tylko będę miała ochotę wpiąć klipy, mieć pod ręką rewelacyjnej Pani Izy. Mam nadzieję, że krótkie fotoszkolenie Wam też się przyda. Oczywiście, jeśli wcześniej zdecydujecie się na zakup włosów. A naprawdę taki zakup mocno polecam. Ja po doczepieniu włosów poczułam się bosko!!!!!!! Najpierw oddzielamy poszczególne pasma, potem każdą warstwę tapirujemy, po to, aby klipy się dobrze przymocowały i oczywiście nie były widoczne. Każde pasmo po podtapirowaniu, lakierujemy. Doczepianie zaczynamy od najszerszego pasma, następnie kolejne warstwy ulegają podtapirowaniu.

 Po bokach doczepiamy węższe (podwójne i pojedyncze klipy). 

Włosy:  HairXtend Poland

Zdjęcia: Anita Kot

6 komentarzy:

 1. fenomenalne przedłużenie włosów;)

  OdpowiedzUsuń
 2. dawno temu moja koleżanka robiła sobie tak włosy, a co lepsze robiła to codziennie, efekt super tylko szkoda, że tapirowanie tak niszczy włosy, świetna instrukcja:) zapraszam do mnie z pewnością znajdziesz coś dla siebie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tapirowanie niszczy rzeczywiście. Dlatego codziennie nie powinno się tego robić. Ale i tak klipy mniej niszczą włosy niż stałe przedłużenie. Zaraz zaglądam do Twojego bloga :) Pozdrawiam i miło mi, że instrukcja Ci się podoba :)

   Usuń
 3. Fajnie to wygląda, ja chciałam kiedyś kupić kipy ale boje się, że krzywo bym doczepiała albo coś ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja wolałem jak miałaś pasemka :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania!!!!