środa, 5 czerwca 2013

Wywiad z Fashion Roulette na Lula.pl

Kilka dni temu brałam udział w konkursie organizowanym przez portal modowy lula.pl i markę Vogue. Do wygrania były oczywiście okulary z kolekcji Dreaming Sprig. Moja stylizacja zdobyła pierwsze miejsce. Na okulary czekam, a w między czasie portal Lula opublikował wywiad z laureatami.

Zapraszam do poczytania: KLIK
Wielkie gwiazdy zawsze chowają się za dużymi, ciemnymi okularami. Zakładając je czujesz się jak jedna z nich?
Fashion Roulette: Rzeczywiście ciemne okulary pozwalają na większą anonimowość i prywatność. Idealnie sprawdzają się podczas spotkań, kiedy nie do końca jestem wypoczęta, albo po prostu nie miałam czasu na to, żeby "zrobić sobie kocie oko".
Ciemne okulary mają w sobie taką moc, tworzą pewnego rodzaju dystans, ludzie traktują nas z większym respektem. Być może dlatego, że nie do końca są pewni, jak ich odbieramy. A my tym samym możemy czuć się bardziej swobodnie. Ciemne okulary są więc dla mnie takiego pewnego rodzaju barierą ochronną.

Co robisz, żeby się wyróżnić?
Fashion Roulette: Zawsze dbam o to, aby w ubraniach było mi wygodnie. Wtedy jestem pewna siebie, czuję się komfortowo. Strój uzupełnia mój styl, tworzy się pewnego rodzaju spójna całość, która wpływa na sposób poruszania się, siadania, wypowiadania. Wyróżniam się więc tym, że jestem sobą, a jeśli nawet mam ochotę zagrać strojem, to jest to gra bardzo przemyślana.
Czym się inspirujesz wybierając swoje stylizacje?
Przeglądam tony magazynów modowych. Dosłownie tony!!! Godziny spędzam w salonach prasowych. To co wpadnie mi w oko, fotografuję i wrzucam do swojego komputerowego fotokatalogu. Trochę już tego tam jest. Wychodzę z założenia, że wszystko może się kiedyś przydać.
Co traktujesz jako swój znak rozpoznawczy?
Wysokie szpilki, piękny uśmiech i zawsze perfekcyjnie zrobiony manicure!

Jaką radę dałabyś osobom, które wciąż poszukują swojego stylu?
Najważniejsze to nie podążać na siłę za nowymi trendami i nosić to, w czym czujemy się po prostu dobrze. Strój ma być tylko uzupełnieniem naszego stylu. Miejmy w szafie kilka podstawowych rzeczy, które idealnie sprawdzą się i jako klasyki i będą bazą do różnych modowych eksperymentów. Mała czarna, granatowe rurki, biały t-shirt, czarne baleriny i klasyczne szpilki - one zawsze się przydadzą.
Co według Ciebie znaczy mieć swój własny styl?
"Moda przemija, styl pozostaje" te słowa Coco Chanel są nadal aktualne. Nie ma nic bardziej błędnego od podążania za nowymi trendami. Oczywiście warto czerpać od projektantów nowe inspiracje, ale w sprytny sposób wybierać te, które podkreślą nasz charakter. Tutaj trzeba kierować się intuicją, co pasuje do naszego wyglądu, charakteru, osobowości.
Czy traktujesz okulary jako element stroju, bez którego nie wyszłabyś z domu?
Po nieprzespanej nocy obowiązkowo!!!
Link do stylizacji, dzięki której wygrałam okulary: KLIK

3 komentarze:

 1. Wyglądasz przepięknie i niezwykle stylowo:) Super!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o kurcze gratuluje!:)

  należała się wygrana!:)

  pozdr

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!:) Świetny wywiad:)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie w wolnej chwili:)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania!!!!