sobota, 29 czerwca 2013

Jestem na portalu plotkarskim

Mam dla Was zabawny news, który znalazłam na jednym z portali plotkarskich OchyAchy. Ja się świetnie ubawiłam. Otóż, portal umieścił artykuł pod tytułem "Polskie blogerki kopiują zagraniczne gwiazdy": Classic or Cool Anję Rubik, a Glamourina Florence Welch.

Ja oczywiście też jestem wypisz wymaluj identyczna jak...  Mało tego - trwają spekulacje, czy poddałam się operacji plastycznej, aby zostać klonem... zobaczcie czyim - KLIK.


Ale mało tego, jeden z komentarzy brzmiał, że jestem jednak klonem innej gwiazdy - aktorki Shenei Grimes. No nie wiem, patrzę patrzę i nie widzę :)


10 komentarzy:

 1. Glamourina rzeczywiście wygląda jak Florence, ale tylko z fryzury, bo ubiera się zupełnie inaczej. Uwielbiam Florence, więc dla mnie to pozytywna inspiracja ;) Blondynka z "Classic or Cool" fascynuje się Anją Rubik i nawet się z tym nie kryje, ale między Tobą a wymienionymi sławnymi paniami nie widzę żadnego podobieństwa :P

  OdpowiedzUsuń
 2. skoro gadają to znaczy , że robisz się popularna...chociaż to porównanie jest co najmniej dziwne bo ja żadnego podobieństwa nie widzę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. mieli prawa do użycia zdjęć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha ha pewnie że mieli bo sama je wysłała;p
   pachnie mi tu głupia zagrywką dla popularności;/ a szkoda bo fajny blog;/

   Usuń
 4. Polecam przy robieniu print screena wkleić go najpierw do jakiegokolwiek programu graficznego, nawet painta, żeby to uciąć i zostwić tylko obrazek z fragmentem tekstu. Nie musismy oglądać wszystkich kart,jakie masz w danej chwili otwarte :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fryzurka taka podobna i uśmiech może troszeczkę :) bo nogi to masz dużo lepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bym się na Twoim miejscu ucieszyła i uśmiała ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. oj tam, wystarczy cieszyć się wzrastającą popularnością :P

  OdpowiedzUsuń
 8. no Kochana ja bym to uznała za sukces :) tak w sumie to troszkę podobna jesteś :) ale to chyba jeszcze większy plus :D

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania!!!!