poniedziałek, 20 maja 2013

Francuski wieczór w Warszawie - zapraszam czytelników 23 maja!!!

Kochani, w najbliższy czwartek, 23 maja, o godzinie 20.00 wszystkich czytelników Fashion Roulette bardzo gorąco zapraszam na imprezę w iście francuskim klimacie.

Tak się miło złożyło, że mój blog został patronem medialnym wyjątkowo uroczystego wydarzenia  pod hasłem "Luxe Oblige" organizowanego przez „Club VIE Pologne”. Z tej okazji też macie możliwość uczestniczyć w tym wydarzeniu, posmakować prowansalskich dań i potańczyć przy muzyce francuskiego DJ-a . Impreza odbędzie się w warszawskim klubie Bank przy ulicy Mazowieckiej 14. Przybycie wystarczy potwierdzić na adres email: pologne@clubvie.fr.O godzinie 20.00 rozpoczynamy "francuskie przyjęcie", podczas którego David Gaboriaud, propagator idei "Slow Food", przygotuje prowansalskie potrawy w ramach kulinarnego show. O dobrą muzyczną atmosferę zatroszczy się francuski DJ Indeepop.
Zapraszam Was gorąco do skosztowania francuskich smaków w stolicy Polski!!!!  Pamiętajcie, że przybycie należy potwierdzić mailowo na adres: pologne@clubvie.fr.

2 komentarze:

  1. I po co ja jadę w czwartek na tę konferencję????
    Z przyjemnością bym przyszła!

    OdpowiedzUsuń
  2. podobają mi się na na zdjęciu szóstym :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania!!!!