czwartek, 16 października 2014

Douglas Color Expert // dobierz swój idealny podkład


Zrobiłam skan i mój numer to W106. O co chodzi? Zapraszam do lektury.

Jeśli znalezienie idealnego podkładu za każdym razem zajmuje Wam masę czasu, to zapewne ucieszy Was nowe urządzenie wynalezione przez sieć perfumerii Douglas.

DOUGLAS COLOR EXPERT to rewolucyjne urządzenie, które w kilka sekund zbada odcień Twojej skóry i dobierze idealnie pasujący podkład. Jak to działa? Wczoraj firma Douglas zaprosiła mnie do przetestowania tego urządzenia na własnej skórze. Usiadłam wygodnie w fotelu, po chwili wizażystka podbiegła do mnie z urządzeniem wielkością przypominającym telefon komórkowy. Zaczynamy! Wizażystka przykłada magiczne urządzenie w trzy miejsca na mojej twarzy: do czoła, policzka i brody. Na urządzeniu wyskakuje magiczny kod: W106. Co dalej? Teraz spośród 90 barw sprzęt dobiera podkłady idealnie pasujące do mojej skóry. Mamy listę podkładów pasujących kolorystycznie do mojej skóry. Teraz wizażystka pyta, czy podkład ma być bardziej czy mniej kryjący, matujący, a może rozświetlający. Po krótkiej rozmowie wybieramy podkład Sensai FV 202. 

Douglas Color Expert spisał się na medal. Efekty oceńcie sami! Wreszcie mam idealnie dobrany podkład. Zdjęcia umieszczam poniżej. 


Gorąco zachęcam Was do wybrania się do perfumerii Douglas i oddanie się w ręce Douglas Color Expert. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna. 


6 komentarzy:

 1. Musze koniecznie zobaczyć to magiczne cudo! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna sprawa! Wiecie czy to tylko jednorazowa akcja, czy od teraz będzie standardową usługą w Douglasie? Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przyjemna relacja :) Technologie tego typu zawsze mnie zachwycają! Chciałabym mieć okazję do takiego 'testu' :)
  Pozdrawiam, Strudelka :):*

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania!!!!