czwartek, 4 września 2014

PARTY LIKE A LORD // zaproszenia czekają

Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.


Weź udział w najbardziej spektakularnej imprezie roku – PARTY LIKE A LORD! Zabierz osobę towarzyszącą i bawcie się razem z Lordem Somersby!

Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Instytutu Wysokich Napięć przy ul. Mory 8, w Warszawie, 27 września o 20:30. Zobaczcie jak wygrać zaproszenia!!!
Na imprezę może dostać się absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). Wystarczy wejść na stronę www.somersby.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje. Bilety można wygrać w promocji. Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na Party Like a Lord!


Gwiazdą wydarzenia będzie Ella Eyre (https://www.youtube.com/user/EllaEyreVEVO), brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z RUDIMENTAL utworem „Waiting All Night”.  Ten hit błyskawicznie trafił na 1 miejsce UK Singles Chart.

Ella poznała już polską publiczność podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival i bardzo jej się w naszym kraju spodobało. Dlatego przyjedzie do nas ponownie: http://youtu.be/wVDDg7edXjo

Oprócz niej wieczór uświetnią DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.


Podczas imprezy Lord Somersby zadba nie tylko o nasz muzyczny apetyt – głód kulinarnych wrażeń zaspokoimy w 10 najlepszych foodtruckach w mieście. Specjalnie na tę okazję Lord przygotuje orzeźwiające drinki na bazie Somersby. Będą też niespodzianki – każdy, kto podzieli się imprezowym #Friendsie #Somersby otrzyma nagrodę od hostess. 
1 komentarz:

Zapraszam do komentowania!!!!