środa, 23 lipca 2014

#Friendsie kontra #selfie


Dzień bez #selfie dniem straconym - ale tylko jak siedzimy sami w domu. Gdy spotykamy się z przyjaciółmi, błyskawicznie do gry wkracza #friendsie
Trend na autoportrety jest tak popularny, że redaktorzy słownika "Oxford English Dictionary" uznali w 2013 roku "selfie" za słowo roku. Są różne rodzaje #selfie - może być #selfie wykonane w lustrze, z dzióbkiem, był czas na #selfie w windzie, zawsze modnie będzie pokazywać piękny brzuszek w bikini, a coraz popularniejsze jest #selfie ze znajomymi. Ze znajomymi? To w takim razie co to za #selfie?Przyszedł  czas na nowe słowo - "friendsie". #Friendsie w przeciwieństwie do #selfie jest  bardziej spontaniczne, mniej wystylizowane, bardziej naturalne, po prostu fajniejsze. Bo z przyjaciółmi bawimy się lepiej niż samemu. 
Termin #friendsie odkrył Lord Somersby. Od dzisiaj będzie monitorował sieć i wychwytywał zdjęcia otagowane #friendsie #Somersby i rozdawał nagrody niespodzianki. Ja otrzymałam już statyw, który z pewnością będzie mi pomocny przy robieniu #friendsie.
Lord będzie widział wszystkie zdjęcia z Twittera, Instagramu oraz te, które na Facebooku zostały opublikowane jako posty publiczne. Szykuje się mega impreza.


9 komentarzy:

 1. Fajna nazwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że u Ciebie również króluje #friendsie. Będę tu wpadał częściej ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł. świetne, szalone #friendsie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie ! :) Super zdjecia :) Zapraszam do mnie: www.http://because-i-like-dots.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne nazwa :)
  http://martienna.blogspot.com/2014/07/jezioro-biae.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne zdjęcia :) Zapraszam http://diamontsfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania!!!!